Kurumsal

Kurumsal

maysa_bg_logo-minTeknoloji ve yeniliğe yaptığı yatırımları 1992’ de başlatan Maysa Gıda, Türkiye’nin en büyük, en modern katkı maddeleri fabrikalarından biri olmaktan öteye geçmiş, sektördeki, profesyonellerin mesleki bilgi ve donanımlarını geliştirmek ve tüm üretim sürecinde yaşanan sorunlara çözüm ortağı olmak misyonunu edinmiştir. Türkiye’nin her bölgesinde yerleşik olarak görev yapan uzman kadrosuyla müşterilerine satış ve destek hizmetini sunmaktadır.

Üretim, satış, lojistik, teknik desteği kapsayan geniş hizmet yelpazesinde teknolojinin en güncel olanaklarından faydalanmaktadır. Maysa’nın hizmet stratejisinin dayandığı temel prensipler; yenilikçi, şeffaflık ve müşteri odaklılıktır. Kurulduğu tarihten bu yana, her yönüyle örnek üretici firma olmayı başarabilmiş olan firma, hedeflerini yurt dışına yönelterek kısa zamanda yurt dışı rakipleri ile rekabet edebilecek hale gelmiştir.

Maysa; yurt içi ve yurt dışında fuarlar, seminerler ve eğitimlerle kendisini ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte olup, aynı kararlılık çerçevesinde teknoloji, bilgi ve insana yaptığı yatırımlarla hedeflerini yıldan yıla büyütmektedir.

Kurumsal
Kurumsal 13 Aralık 2016