Teknoloji ve yeniliğe yaptığı yatırımları 1992’ de başlatan Maysa Gıda, Türkiye’nin en büyük, en modern katkı maddeleri fabrikalarından biri olmaktan öteye geçmiş, sektördeki, profesyonellerin mesleki bilgi ve donanımlarını geliştirmek ve tüm üretim sürecinde yaşanan sorunlara çözüm ortağı olmak misyonunu edinmiştir. Türkiye’nin her bölgesinde yerleşik olarak görev yapan uzman kadrosuyla müşterilerine satış ve destek hizmetini sunmaktadır.

Üretim, satış, lojistik, teknik desteği kapsayan geniş hizmet yelpazesinde teknolojinin en güncel olanaklarından faydalanmaktadır. Maysa’nın hizmet stratejisinin dayandığı temel prensipler; yenilikçi, şeffaflık ve müşteri odaklılıktır. Kurulduğu tarihten bu yana, her yönüyle örnek üretici firma olmayı başarabilmiş olan firma, hedeflerini yurt dışına yönelterek kısa zamanda yurt dışı rakipleri ile rekabet edebilecek hale gelmiştir.

Maysa; yurt içi ve yurt dışında fuarlar, seminerler ve eğitimlerle kendisini ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte olup, aynı kararlılık çerçevesinde teknoloji, bilgi ve insana yaptığı yatırımlarla hedeflerini yıldan yıla büyütmektedir.

Charm Sciences, birçok endüstride hızlı tanı testlerinde dünya lideridir. İtibarımızı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan (ve hatta öngören) güvenilir, basit ve yenilikçi teknolojiler geliştirmeye olan bağlılığımızla elde ettik. Doğrulamaları almak için düzenleyici kurumlarla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve birçokları için tanılama testi tedarikçisi olarak kullanılıyoruz.

Massachusetts’teki 3 fabrikamız tüm reaktifleri, ekipmanı, hatta yazılımı ve bellenimi üretmektedir. Bu dikey entegrasyon sayesinde müşterilerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda farklı hassasiyetlerde üretilmiş aynı çekirdek teste erişebilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları için bir çözümü kolayca özelleştirebiliriz.

Yenilik üzerine inşa edilmiş bir şirket olarak Charm Sciences, en zorlu gereksinimleri karşılamak için en son testler sağlama konusunda öncülük etmeye devam ediyor. Müşterilerimize gönül rahatlığı sağlamak bizim hedefimiz ve gurur kaynağımızdır.

Gerber Instruments AG, Dr. N. Gerber tarafından 120 yıldan uzun bir süre önce kurulduğundan beri, odak noktası, süt ve süt ürünlerindeki yağ içeriğini belirlemek için butirometrelerde yatmaktadır. 1892’de bu cam aletler ve asit butirometresi Dr. Niklaus Gerber tarafından geliştirildi.
Sütün kalitesini belirlemek için güvenilir ve kullanımı kolay bir alet kurabilmesi onun için önemliydi. Yöntemi, İsviçre süt endüstrisine uluslararası itibarını kazandırdı ve laboratuvarlar için dünya çapında vazgeçilmezdir. Gerber Instruments AG, 120 yıl önce olduğu gibi bugün de süt endüstrisinde kalite belirlemede bir ölçüt olarak duruyor.

Ayrıca atık su, kimya ve ilaç endüstrisinden müşteriler ve daha pek çoğu, Gerber Instruments AG’nin sunduğu hizmetin yanı sıra güvenilirliği de takdir ediyor.